Nowoczesne, przestronne, komfortowe – zmodernizowane przedszkole uroczyście otwarte

2017.12.05.przedszkole
Blisko 106 tysięcy złotych kosztował remont i modernizacja przedszkola w Samorządowym Zespole Szkół w Bobrku, które teraz jest nowoczesne, przestronne, kolorowe i co najważniejsze zapewnia najmłodszym doskonałe warunki do zabawy i nauki. Przekonało się o tym 50 przedszkolaków, którzy jako pierwsi korzystają z nowych pomieszczeń. W minionym tygodniu zmodernizowane przedszkole uroczyście otworzył Burmistrz Chełmka Andrzej Saternus. W tradycyjnym przecięciu biało-czerwonej wstęgi Burmistrzowi towarzyszyli wyjątkowi pomocnicy w postaci dzieci, które swój czas będą spędzały właśnie w nowo powstałych pomieszczeniach.

- Bardzo się cieszę, że sukcesywnie realizujemy założenia związane z modernizacją naszych placówek oświatowych. Dzięki inwestycji, którą zrealizowaliśmy, a którą dzisiaj uroczyście otwieramy, najmłodsi swoje pierwsze kroki na ścieżce nauki będą mogli stawiać w bardzo komfortowych warunkach. I to bardzo cieszy – mówił podczas otwarcia pomieszczeń przedszkola Burmistrz Andrzej Saternus.

Inwestycja w SZS w Bobrku obejmowała wykonanie nowej instalacji kanalizacyjnej i elektrycznej, przekształcenie sali dydaktycznej w salę przedszkolną, przebudowę gabinetu lekarskiego na toalety przystosowane do przedszkola, wykonanie nowego wyjścia ewakuacyjnego wraz ze schodami oraz wszelkie pozostałe prace, takie jak malowanie ścian i położenie paneli.

2017.12.05.przedszkole 1

2017.12.05.przedszkole 2

2017.12.05.przedszkole 3

2017.12.05.przedszkole 4