Konkurs fotograficzny dla dzieci i młodzieży szkół podstawowych z obszaru LGD "Dolina Soły"

Konkurs fotograficzny dla dzieci i młodzieży

Zapraszamy serdecznie do udziału w konkursie fotograficznym pn.: “SZLAKIEM DZIEDZICTWA LOKALNEGO DOLINY SOŁY” organizowanym w ramach operacji własnej „Dobre bo nasze – tworzenie i promocja szlaku lokalnych produktów Dolina Soły”!

Konkurs skierowany jest do dzieci i młodzieży szkół podstawowych z obszaru LGD „Dolina Soły”

Każdy uczestnik może nadesłać do 3 fotografii. Fotografie muszą dotyczyć lokalnego dziedzictwa historycznego i kulturalnego związanego z obszarem działania Lokalnej Grupy Działania „Dolina Soły” (gminy: Oświęcim, Kęty, Brzeszcze, Chełmek i Wieprz) lub przedstawiać produkt lokalny z obszaru LGD. Dopuszcza się nadsyłanie tylko własnych prac fotograficznych wykonanych metodą tradycyjną lub cyfrową. Termin nadsyłania prac mija dnia 18 lutego 2019 roku (decyduje data stempla pocztowego lub data uwidoczniona na dowodzie nadania przesyłki poczta kurierską). Zwycięzcy otrzymają nagrody w postaci bonów do sklepów ze sprzętem elektronicznym o wartości:

za 1 miejsce 600 zł,
za 2 miejsce 400 zł,
za 3 miejsce 300 zł
i pięć wyróżnień (po 1 z każdej gminy). – bony o wartości 100 zł.

Dzisiaj jest: 19 Kwiecień 2019    |    Imieniny obchodzą: Adolf, Leon, Tymon