Inwestycja Roku

Nagroda „Inwestycja roku” jest formą podziękowania za rozwijanie działalności w Gminie Chełmek, a co za tym idzie tworzenie nowych miejsc pracy dla naszych mieszkańców. Pierwszą w historii statuetkę za inwestycje w 2016 roku otrzymala firma VG Polska.

"Zwyczajni-Niezwyczajni"

Burmistrz Chełmka przyznaje od roku 2016 nagrodę "Zwyczajni-Niezwyczajni”. To wyróżnienie dla osób, które w swojej pracy wykazali się szczególnym zaangażowaniem, co przyniosło skutek dla wszystkich mieszkańców naszej gminy. Dotychczasowi laureaci:

Rok 2016:

1. Aspirant Jakub Stojek oraz starszy sierżant Tomasz Bednarczyk
2. Michał Chylaszek, Rafał Pietrusiak, Krzysztof Szymutko, Marek Wojciechowski, Wacław Jewak, Krzysztof Wójcik, Marek Sitek, Albert Patyk i Dawid Musiał

Rok 2017:

1. Druhowie OSP Chełmek: Stanisław Smoleń, Tomasz Gembołyś, Krystian Smoleń, Krzysztof Lączak, Mateusz Szweda, Dawid Smoleń, Lesław Oleksy, Zbigniew Pusz, Piotr Jugas, Jakub Rożnawski.
2. Druhowie OSP Bobrek: Tomasz Szostek, Dominika Hendzlik, Władysław Wiśnowski, Lucjan Mendyk, Rafał Stachura, Jerzy Wilczak, Kamil Wilczak, Karol Nosal, Maciej Zabawski, Adam Zalewski.
3. Druhowie OSP Gorzów: Andrzej Rybak, Ryszard Diabełek, Tomasz Jagielski, Dawid Kulig, Damian Kulig, Rafał Gąsiorek, Patryk Kotlarz, Robert Rybak, Marek Mrowiec.
4. Krystian Kuczera.

Rok 2019:

1. Agnieszka Wrona

Statuetka "Otwarte Serca"

Statuetka „OTWARTE SERCA" przyznawana osobom i podmiotom niosącym pomoc, działającym na rzecz potrzebujących mieszkańców gminy Chełmek oraz udzielającym wsparcia materialnego i duchowego. Dotychczas otrzymali ją:

1. Parafialny Klub CARITAS przy parafii pw. Miłosierdzia Bożego w Chełmku

2. Grażyna Hajda

3. Urszula Guja

4. Cukiernia "Ptyś"

5. Stowarzyszenie Ochrony Zdrowia Pracowników KWK Piast z siedzibą w Bieruniu (2016/2017/2018/2019)

6. Adam Łoziński

7. Samorządowy Zespół Szkół nr 1 w Chełmku

9. ENWOS sp. z o.o. w Chełmku

11. Tomasz Czerw

12. Bartosz Janiczek

13. Katarzyna i Maciej Madoń

14. Anna Piotrowska

15. Małgorzata Dworniczek

 

Medal „Za zasługi dla rozwoju Gminy Chełmek”

Od 2004 roku Burmistrz Chełmka przyznaje medale „Za zasługi dla rozwoju Gminy Chełmek” osobom bądź podmiotom za szczególny wkład w rozwój naszej gminy w różnych dziedzinach życia gospodarczego, społecznego, kulturalnego i promocji.

Rok 2004

W 2004 roku medal otrzymał Janusz Sepioł – ówczesny Marszałek Województwa Małopolskiego.

Rok 2005

W 2005 roku medalem zostali uhonorowani: Ksiądz Stanisław Maślanka – były Proboszcz Parafii p.w. Trójcy Przenajświętszej w Bobrku, Druh Lucjan Firek – wieloletni wychowawca młodzieży oraz organizator życia harcerskiego, Stanisław Mleczek – przedsiębiorca z gminy Chełmek, Koło PTTK w Chełmku – organizator życia społeczności lokalnej w zakresie turystyki i krajoznawstwa, Stowarzyszenie Klub Idei Tomasza Baty w Chełmku – zrzeszenie sympatyków „batowskiej” szkoły oraz organizacji pracy.

Rok 2006

W 2006 roku medale otrzymali: Gminna Spółdzielnia „Samopomoc Chłopska” w Chełmku – spółdzielnia z siecią 10 placówek handlowych na terenie gminy Chełmek, Halina Hebda – ekonomistka i pedagog, zawodowo związana z PZPS „Chełmek” oraz Zespołem Szkół Zawodowych im. J. Kilińskiego w Chełmku, Maria Srebro-Przybyłowska – lekarz medycyny, związana zawodowo z Ośrodkiem Zdrowia w Chełmku, Ksiądz Stanisław Strojek – były Proboszcz Parafii p.w. Miłosierdzia Bożego w Chełmku, Ochotnicza Straż Pożarna w Chełmku, Ochotnicza Straż Pożarna w Bobrku, Ochotnicza Straż Pożarna w Gorzowie, Powiatowy Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących nr 8 im. Jana Kilińskiego w Chełmku.

Rok 2007

W 2007 roku medale otrzymali: Maflow Polska sp. z o.o. Tychy – przedsiębiorstwo działające również na terenie gminy Chełmek, Zespół Śpiewaczy „Bobrowianki”, Zespół Śpiewaczy „Chełmkowianki”, Zespół Śpiewaczy „Malwa” z Gorzowa, Ksiądz Tadeusz Isakowicz-Zaleski – twórca Warsztatów Terapii Zajęciowej w Chełmku.

Rok 2008

W 2008 roku medal otrzymał Ksiądz Kanonik Alojzy Strączek – były Proboszcz Parafii p.w. Najświętszej Marii Panny Królowej Polski w Chełmku.

Rok 2009

W 2009 roku medalem uhonorowano Marka Sowę – Członka Zarządu Województwa Małopolskiego.

Rok 2010

W 2010 roku medal otrzymali UKS "KS CHEŁMEK" oraz Polski Związek Hodowców Gołębi Pocztowych - Oddział w Chełmku.

Rok 2011

W 2011 roku medal otrzymali: Kazimierz Zamarlik - DERMEX sp. z o.o., ASFOR Poznański s.j. oraz Waldemar Rudyk - dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Chełmku.

Rok 2012

W 2012 roku medal otrzymali:VG POLSKA sp. z o.o. oraz Przedsiębiorstwo Metali Nieżelaznych "BOBREK" s.j.

Rok 2013

W 2013 roku medalem uhonorowano Cukiernię PTYŚ

Rok 2015

W 2015 roku medalem uchoronowano Józefa Pawlika, Antoniego Korycika, Romana Witkowskiego, Sylwestra Baranowskiego oraz drużynę LKS Bobrek.

Rok 2016

Za zasługi dla rozwoju Gminy Chełmek w 2016 roku medale otrzymali: Krzysztof Gąska, Jan Franczyk oraz Związek Emerytów, Renicstów i Inwalidów w Chełmku który obchodził 40-lecie istnienia.

Rok 2017

Za zasługi dla rozwoju Gminy Chełmek w 2017 roku medale otrzymali: Andrzej Rybak, Koło Gospodyń Wiejski w Bobrku, Miłosz Madeja właściciel firmy EUROSTYL sp. z o.o. oraz Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Chełmku.

Rok 2018

Za zasługi dla rozwoju Gminy Chełmek w 2018 roku medale otrzymali: Koło Łowieckie „DANIEL”, Maria Gołyźniak, Ks. Stanisław Rapacz oraz Robotnicze Stowarzyszenie Twórców Kultury w Chełmku.

Rok 2019

Za zasługi dla rozwoju Gminy Chełmek w 2019 roku medal otrzymał: Adam Łoziński.

Statuetka "Lidera"

Burmistrz Chełmka przyznaje od roku 2005 statuetkę „Lidera”. To wyróżnienie dla osób, które bezinteresownie działają na rzecz lokalnej społeczności. Tytułem tym zostało uhonorowanych do tej pory łącznie 26 osób, które swoją pracą oraz zaangażowaniem szczególnie zasłużyły się w różnych dziedzinach życia gminy Chełmek.

Liderzy 2005

  1. Helena Szewczyk
  2. Marek Palka
  3. Bogdan Dulęba
  4. Sylwester Baranowski
  5. Zbigniew Jeleń
  6. Zofia Urbańczyk
  7. Maria Gołyźniak
  8. Barbara Kania
  9. Andrzej Rybak
  10. Elżbieta Stwora-Grzywna
  11. Euzebiusz Krupa
  12. Stanisław Adamczyk
  13. Józef Jędrusik
  14. Piotr Byrski
  15. Tomasz Kulig
  16. Paweł Szymonik
  17. Otylia Dudzik
  18. Janina Baran
  19. Helena Wilczak
  20. Waldemar Rudyk
  21. Marek Sowa

Liderzy 2006

  1. Euzebiusz Krupa
  2. Ks. Mirosław Niewiedział
  3. Ks. Dariusz Talik
  4. Krzysztof Gąska
  5. Robert Babiuch

Liderzy 2007

  1. Helena Szewczyk
  2. Małgorzata Wabik
  3. Markek Idzik
  4. Zdzisław Wróbel
  5. Joanna Krzyżak
  6. Dorota i Mirosław Klimowiczowie
  7. Wit Zawadzki
  8. Daniel Cieśla

Liderzy 2009

  1. Witalis Piotrowski
  2. Stanisław Stokłosa
  3. Józef Pawlik
  4. Aurelia Rudyk
  5. Antoni Korycik
  6. Stanisław Fidyt
  7. Zofia Markiel
  8. Halina Kojdecka
  9. Maria Smędzik
  10. Władysława Bożek
  11. Rozalia Żurawik
  12. Stanisław Smoleń

Liderzy 2011

  1. Teresa Daniek
  2. Maria Gołyźniak
  3. Urszula Guja
  4. Honorata Janiga
  5. Ewa Misztula
  6. Bernadeta Sędrak-Legut
  7. Sylwia Sajak
  8. Józef Czerw
  9. Franciszek Matyja
  10. Marcin Potoczny

Liderzy 2012

  1. Roman Witkowski
  2. Halina Misterek
  3. Janina Kapela
  4. Teresa Handzlik
  5. Jadwiga Romaniuk
  6. Stanisław Gustowski
  7. Paweł Sidorowicz
  8. Agnieszka Wrona
  9. Artur Olejniczak
  10. Barbara Kania
  11. Marek Bajorek
  12. Danuta Nowak
  13. Urszula Mayberg
  14. Marianna Sitek
  15. UKS "Siódemka" Chełmek
  16. Andrzej Rybak

Liderzy 2013

  1. Maria Gołyźniak
  2. Maria Księżarczyk
  3. Halina Klima
  4. Jan Ptasiński
  5. Mariusz Janik
  6. Katarzyna Białas-Szafraniec
  7. Marek Idzik
  8. Robert Babiuch
  9. Martyna Symula
  10. Aleksandra Symula
  11. Szymon Chabior
  12. Agnieszka Jasińska
  13. Krzysztof Kaleta

Liderzy 2014

  1. Mieczysław Glandys
  2. Rafał Kuchta
  3. Helena Sowa
  4. Janina Ryska
  5. Maciej Dworniczek
  6. Radosław Gąska
  7. Marek Idzik
  8. Paweł Sidorowicz
  9. Klasa Sportowa SZS nr 2 w Chełmku
  10. Joanna Wawrzyniak

Liderzy 2015

  1. Rafał Kuchta
  2. Michał Krcil
  3. Elżbieta Kubas
  4. Agnieszka Wrona
  5. Mateusz Olszak
  6. Władysław Wiśniowski
  7. Stanisław Waliczek
  8. Marian Księżarczyk
  9. Adam Oleś
  10. Barbara Urbańczyk
  11. Szymon Dębski
  12. Bernadeta Sędrak-Legut
  13. Jadwiga Radwańska
  14. Mieczysław Glandys
  15. Fundacja Otwartego Serca

Liderzy 2016

  1. Sylwia Karaśkiewicz
  2. Jacek Witkowski
  3. Paweł Sidorowicz
  4. Szymon Dębski
  5. Pola Chylaszek
  6. Wiktoria Gałgan
  7. Emilia Czerw
  8. Wiktoria Nowak
  9. Karolina Wanat
  10. Maria Kapusta
  11. Karolina Paździora
  12. Mikołaj Hoder
  13. Damian Szostek - KO ŚDM Bobrek
  14. Barbara Adamczyk-Mastalerz - KO ŚDM Chełmek
  15. Wioletta Glandysk - KO ŚDM Chełmek
  16. Kamil Szyjka - KO ŚDM Chełmek
  17. Janina Saternus
  18. Honorata Janiga
  19. Maria Bielecka
  20. Irena Bebak
  21. Kazimiera Szalonek
  22. Jerzy Figa
  23. Tomasz Gębołyś
  24. Marianna Sitek
  25. Halina Liszka
  26. Roman Witkowski
  27. Bernadeta Sędrak-Legut

Liderzy 2017

  1. Klaudia Helbin
  2. Karolina Tenerowicz
  3. Jacek Jeleń
  4. Józefa Ostrowska
  5. Genowefa Podskalna
  6. Zbigniew Ziob
  7. Helena Kubas
  8. Zofia Księżarczyk
  9. Barbara Balcerek
  10. Stanisław Lenik
  11. Marcin Gołąbek
  12. Mariusz Janik
  13. Adam Magdoń
  14. Paweł Waligóra
  15. Urszula Bialik
  16. Urszula Dworniczek
  17. Maciej Dworniczek
  18. Łukasz Wieroński
  19. Henryk Regner
  20. Karolina Gorczyńska
  21. Grupa „POGODNI” UTW w Chełmku

Liderzy 2018

  1. Ireneusz Musiał
  2. Stowarzyszenie Rodzina Kolpinga
  3. Jacek Smółka
  4. Konrad Cupiał
  5. Dawid Szydło
  6. Paweł Sidorowicz
  7. Szymon Dębski
  8. Zespół Muzyczny TERAPOLKA
  9. Krzyżanowska Barbara
  10. Markiel Zofia
  11. Edward Buchała
  12. Grzegorz Hendzlik
  13. Radosław Szewczyk
  14. Helena Sowa
  15. Teresa Dęsoł
  16. Joanna Krzyżak
  17. Nikola Janiczek
  18. Stanisław Klaja
  19. Tomasz Szostek
  20. Ewa Wędzina
  21. Wiktoria Nowak
  22. Karolina Wanat
  23. Klaudia Helbin
  24. Radosław Gąska
  25. Krystian Smoleń
  26. Zdzisław Kręźlewicz
  27. Kazimierz Kucznik
  28. Zespół Piłki Halowej SZS-P Nr 2 w Chełmku
  29. Przemysław Niemczyk

Liderzy 2019

  1. Ryszard Gondek
  2. Władysława Byrska
  3. Władysława Bożek
  4. Teresa Daniek
  5. Marek Idzik
  6. Ewa Pilch
  7. Renata Księżarczyk
  8. Helena Szewczyk
  9. Anna Nita
  10. Jadwiga Sroka
  11. Agnieszka Radwańska
  12. Barbara Musiał
  13. Teresa Dadej
  14. Martyna Symula
  15. Zbigniew Cholewa
  16. Krystian Kania
  17. Klasa Sportowa Samorządowego Zespołu Szkolno – Przedszkolnego nr 2 w Chełmku
  18. Klaudia Helbin
  19. Karolina Wanat
  20. Jarosław Kołodziejczyk

Liderzy 2020

  1. Adam Wanat
  2. Józef Mańkut
  3. Czesław Baran
  4. Mirosław Trybuś
  5. Stefania Saternus
  6. Katarzyna i Bogusław Mamcarczyk
  7. Kazimierz Głowniak
  8. Zbigniew Byrski
  9. Sabina Pędrys
  10. Janina Buchała
  11. Zbigniew Trzciński
  12. Ireneusz Musiał
  13. Drużyna Harcerska Chełmek

Statuetka "Złota sakiewka"

„Złota Sakiewka” to nagroda przyznawana corocznie przez Burmistrza Chełmka, która pierwszy raz została wręczona w roku 2004.

Symbolizuje ona szczodrość oraz dar serca ludzi, którym nie jest obojętny los swoich współmieszkańców. Jest ona formą podziękowania przedstawicielom lokalnej przedsiębiorczości za wsparcie finansowe udzielane na realizację przedsięwzięć gminnych.

"Złotą Sakiewkę" otrzymali do tej pory:

Rok 2008

1. Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego SKOBUD sp. z o.o.,
2. Państwo Bogusława i Wiesław Szyjkowie,
3. Firma Transport - Spedycja Łoziński s.j.,
4. Firma MAG - JAN,
5. AND-BUD Przedsiębiorstwo Remontowo - Budowlane, A. Kęska, M. Guja sp.j.,
6. Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej i Gospodarki Wodno-Ściekowej"ENWOS" sp. z o. o.,
7. Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe SOLIDEX,
8. Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowego EUROSTYL,
9. Zakład Usługowo Produkcyjno Handlowy "WIZOPOL" s.c.,
10. Restauracja CASABLANCA.

Rok 2009

1. PPHU OKNOHIT sp. j. z Oświęcimia
2. VG POLSKA sp. z o.o.
3. ASFOR Poznański sp.j.
4. Miejski Zakład Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. w Chełmku
5. Pan Marcin Łysak – Studio Fotograficzne „ŁYSAK
6. Zakład Produkcji Obuwia „ANSPOL" Anna Słotwińska
7. Cukiernia „PTYŚ" s.j
8. „KOJBUD" Kazimierz Kojdecki
9. Nadwiślańska Agencja Turystyczna sp. z o.o., Tychy

Rok 2010

1. VG POLSKA sp. z o. o.
2. ASFOR Poznański s.j.
3. Przedsiębiorstwo Metali Nieżelaznych „BOBREK" s.j.
4. ZŁOM-MET sp. z o. o.
5. Bank Spółdzielczy w Andrychowie
6. Cukiernia „PTYŚ" s.j.
7. Południowy Koncern Węglowy S.A. w Jaworznie
8. Nadwiślańska Agencja Turystyczna z Tychów.

Rok 2011

1. Firma VG POLSKA sp. z o.o.
2. Firma ASFOR Poznański
3. Przedsiębiorstwo Metali Nieżelaznych „BOBREK" s.j.
4. Firma ZŁOM-MET sp. z o.o.
5. Bank Spółdzielczy w Andrychowie
6. Państwo Elżbieta i Janusz Szostek
7. Południowy Koncern Węglowy S.A. w Jaworznie
8. Nadwiślańska Agencja Turystyczna z Tychów
9. Biuro Turystyczne - KULIG TRAVEL
10. Firma - L TRANS LOGISTICS
11. Roboty Inżynieryjno – Budowlane KOJBUD

Rok 2012

1. Firma ASFOR Poznański s.j.
2. Firma VG POLSKA sp. z o.o
3. Firma ZŁOM-MET sp. z o.o.
4. Przedsiębiorstwo Metali Nieżelaznych „BOBREK" s. j.
5. Bank Spółdzielczy w Andrychowie
6. Południowy Koncern Węglowy S.A. w Jaworznie
7. Biuro Turystyczne - KULIG TRAVEL z Jastrzębia Zdrój
8. Gminna Spółdzielnia „Samopomoc Chłopska" w Chełmku

Rok 2013

1. Firma ASFOR Poznański s.j.
2. Firma VG POLSKA sp. z o.o.
3. Firma ZŁOM-MET sp. z o.o.
4. Przedsiębiorstwa Metali Nieżelaznych „BOBREK" s. j.
5. Południowy Koncern Węglowego S.A. w Jaworznie
6. Biuro Turystyczne - KULIG TRAVEL z Jastrzębia Zdrój
7. Zajazd "MAGDA" w Bobrku.

Rok 2014

1. VG Polska sp. z o.o.
2. Biuro Turystyczne - KULIG TRAVEL z Jastrzębia Zdrój
3. Zajazd "MAGDA"
4. Przedsiębiorstwo Handlowe "GEORG".

Rok 2015

1. Przedsiębiorstwa Metali Nieżelaznych „BOBREK" s. j.
2. Biuro Turystyczne Kulig Travel z Jastrzębia Zdroju
3. Małopolskie Dworce Autobusowe S.A.
4. ASFOR Poznański s.j.
5. REPRODEX sp. z o.o.
6. Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej i Gospodarki Wodno-Ściekowej "ENWOS" sp. z o.o.
7. Szan sp. z o.o.
8. Zajazd "Magda"
9. VG Polska sp. z o.o.
10. Miejski Zakład Gospodarki Komunalnej w Chełmku sp. z o.o.

Rok 2016

1. „Transport Spedycja Łoziński” s.j.
2. ASFOR Poznański s.j.
3. Zajazd "Magda"
4. Przedsiębiorstwo Metali Nieżelaznych „BOBREK” s.j.
5. DERMEX sp. z o.o.
6. "REPRODEX" sp. z o.o.
7. Firma Producyjno-Usługowo-Handlowa Elżbieta Szostek
8. Biuro Turystyczne KULIG TRAVEL z Jastrzębia Zdrój
9. VG Polska sp. z o.o.
10. Przedsiębiorstwo Handlowe Janina sp. z o.o.
11. Restauracja "Ciżemka"

Rok 2017

1. Przedsiębiorstwo handlowe „Janina”
2. ASFOR Poznański s.j.
3. Zajazd „Magda”
4. Przedsiębiorstwo Metali Nieżelaznych „Bobrek” s.j.
5. Leonard Postupalski
6. Przedsiębiorstwo Producyjno-Usługowo-Handlowe „DAKA’ sp. z o.o.
7. Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej i Gospodarki Wodno-Ściekowej ENWOS sp. z o.o.
8. Górnośląskie Przedsiębiorstwo Wodociągów S.A. w Katowicach
9. DERMEX sp. z o.o.

Rok 2018

1. „ASFOR POZNAŃSKI” s.j.
2. Zajazd „MAGDA”
3. Przedsiębiorstwo Metali Nieżelaznych „BOBREK” s.j.
4. „SZAN” sp. z o.o.
5. P.P.U.H. „DAKA” sp. z o.o.
6. P.H.U. "SIÓDEMKA"
7. P.H. "JANINA" sp. z o.o.
8. F.U.H. "DIAGNOZA"
9. Pan Leonard Postupalski
10. Z. U. P. H. "WIZOPOL" s.c.
11. P.P.H. DOLOMIT sp. z o.o.

Rok 2019

1. Przedsiębiorstwo Metali Nieżelaznych „BOBREK” s.j.,
2. Przedsiębiorstwo Budowlane DERMEX Sp. z o.o.,
3. Pan Leonard Postupalski,
4. KANBUD s.c. Jarosław Wójcik i Zenon Wójcik,
5. Państwo Urszula i Marcin Gałgan,
6. Lear Corporation Poland II Sp. z o.o.,
7. Dan Cake Polonia Sp. z o.o.,
8. „MEBLE – KANIA” Krystian Kania,
9. S.T. OPITEK Instalatorstwo, Pomiary Elektryczne.

Rok 2020

1. Przedsiębiorstwo Metali Nieżelaznych BOBREK sp. j.,
2. Krystian Kania – MEBLE KANIA.

Oświata

Oświata i Edukacja

Wykaz jednostek realizujących zadania oświatowo-edukacyjne w Gminie Chełmek.

Sport

Kultura, Sport i Rekreacja

MOKSiR organizatorem życia kulturalnego, sportowego i rekreacyjnego na terenie gminy.

Drogi

Komunikacja i oświetlenie ulic

Wykaz dróg w podziale na administratorów oraz organizacja transportu w gminie.

Nieruchomości

Nieruchomości na sprzedaż

Aktualne oferty sprzedaży nieruchomości, będące własnością Gminy Chełmek

Śmieci

Odpady komunalne

Najważniejsze informacje dotyczące gospodarki odpadami komunalnymi na terenie Gminy Chełmek

Zagrożenia

Informacje o zagrożeniach

Praktyczne porady na wypadek sytuacji kryzysowych w gminie.

Jak pracujemy

Godziny pracy Urzędu

Poniedziałek-Środa:
7.30 - 15.30

Czwartek:
7.30 - 16.00

Piątek:
7.30 - 15.00

.

Numer konta:
72 1020 2528 0000 0902 0475 8985

NIP: 549-21-97-441

Adresy

Urząd i spółki gminne:

  • fotka urzędu

    Urząd Miejski

    ul. Krakowska 11
  • fotka ADM

    A.D.M. sp. z o.o.

    ul. Piłsudskiego 8
  • fotka MZGK

    M.Z.G.K. sp. z o.o.

    ul. Piastowska 18

Mapa

obrazek-klawisz do mapy

Masz sprawę lub pytania?

. .
Dzisiaj jest: 20 Wrzesień 2021    |    Imieniny obchodzą: Renata, Filipina, Eustachy