Statuetka "Lidera"

Burmistrz Chełmka przyznaje od roku 2005 statuetkę „Lidera”. To wyróżnienie dla osób, które bezinteresownie działają na rzecz lokalnej społeczności. Tytułem tym zostało uhonorowanych do tej pory łącznie 26 osób, które swoją pracą oraz zaangażowaniem szczególnie zasłużyły się w różnych dziedzinach życia gminy Chełmek.

Liderzy 2005

  1. Helena Szewczyk
  2. Marek Palka
  3. Bogdan Dulęba
  4. Sylwester Baranowski
  5. Zbigniew Jeleń
  6. Zofia Urbańczyk
  7. Maria Gołyźniak
  8. Barbara Kania
  9. Andrzej Rybak
  10. Elżbieta Stwora-Grzywna
  11. Euzebiusz Krupa
  12. Stanisław Adamczyk
  13. Józef Jędrusik
  14. Piotr Byrski
  15. Tomasz Kulig
  16. Paweł Szymonik
  17. Otylia Dudzik
  18. Janina Baran
  19. Helena Wilczak
  20. Waldemar Rudyk
  21. Marek Sowa

Liderzy 2006

  1. Euzebiusz Krupa
  2. Ks. Mirosław Niewiedział
  3. Ks. Dariusz Talik
  4. Krzysztof Gąska
  5. Robert Babiuch

Liderzy 2007

  1. Helena Szewczyk
  2. Małgorzata Wabik
  3. Markek Idzik
  4. Zdzisław Wróbel
  5. Joanna Krzyżak
  6. Dorota i Mirosław Klimowiczowie
  7. Wit Zawadzki
  8. Daniel Cieśla

Liderzy 2009

  1. Witalis Piotrowski
  2. Stanisław Stokłosa
  3. Józef Pawlik
  4. Aurelia Rudyk
  5. Antoni Korycik
  6. Stanisław Fidyt
  7. Zofia Markiel
  8. Halina Kojdecka
  9. Maria Smędzik
  10. Władysława Bożek
  11. Rozalia Żurawik
  12. Stanisław Smoleń

Liderzy 2011

  1. Teresa Daniek
  2. Maria Gołyźniak
  3. Urszula Guja
  4. Honorata Janiga
  5. Ewa Misztula
  6. Bernadeta Sędrak-Legut
  7. Sylwia Sajak
  8. Józef Czerw
  9. Franciszek Matyja
  10. Marcin Potoczny

Liderzy 2012

  1. Roman Witkowski
  2. Halina Misterek
  3. Janina Kapela
  4. Teresa Handzlik
  5. Jadwiga Romaniuk
  6. Stanisław Gustowski
  7. Paweł Sidorowicz
  8. Agnieszka Wrona
  9. Artur Olejniczak
  10. Barbara Kania
  11. Marek Bajorek
  12. Danuta Nowak
  13. Urszula Mayberg
  14. Marianna Sitek
  15. UKS "Siódemka" Chełmek
  16. Andrzej Rybak

Liderzy 2013

  1. Maria Gołyźniak
  2. Maria Księżarczyk
  3. Halina Klima
  4. Jan Ptasiński
  5. Mariusz Janik
  6. Katarzyna Białas-Szafraniec
  7. Marek Idzik
  8. Robert Babiuch
  9. Martyna Symula
  10. Aleksandra Symula
  11. Szymon Chabior
  12. Agnieszka Jasińska
  13. Krzysztof Kaleta

Liderzy 2014

  1. Mieczysław Glandys
  2. Rafał Kuchta
  3. Helena Sowa
  4. Janina Ryska
  5. Maciej Dworniczek
  6. Radosław Gąska
  7. Marek Idzik
  8. Paweł Sidorowicz
  9. Klasa Sportowa SZS nr 2 w Chełmku
  10. Joanna Wawrzyniak

Liderzy 2015

  1. Rafał Kuchta
  2. Michał Krcil
  3. Elżbieta Kubas
  4. Agnieszka Wrona
  5. Mateusz Olszak
  6. Władysław Wiśniowski
  7. Stanisław Waliczek
  8. Marian Księżarczyk
  9. Adam Oleś
  10. Barbara Urbańczyk
  11. Szymon Dębski
  12. Bernadeta Sędrak-Legut
  13. Jadwiga Radwańska
  14. Mieczysław Glandys
  15. Fundacja Otwartego Serca

Liderzy 2016

  1. Sylwia Karaśkiewicz
  2. Jacek Witkowski
  3. Paweł Sidorowicz
  4. Szymon Dębski
  5. Pola Chylaszek
  6. Wiktoria Gałgan
  7. Emilia Czerw
  8. Wiktoria Nowak
  9. Karolina Wanat
  10. Maria Kapusta
  11. Karolina Paździora
  12. Mikołaj Hoder
  13. Damian Szostek - KO ŚDM Bobrek
  14. Barbara Adamczyk-Mastalerz - KO ŚDM Chełmek
  15. Wioletta Glandysk - KO ŚDM Chełmek
  16. Kamil Szyjka - KO ŚDM Chełmek
  17. Janina Saternus
  18. Honorata Janiga
  19. Maria Bielecka
  20. Irena Bebak
  21. Kazimiera Szalonek
  22. Jerzy Figa
  23. Tomasz Gębołyś
  24. Marianna Sitek
  25. Halina Liszka
  26. Roman Witkowski
  27. Bernadeta Sędrak-Legut

Liderzy 2017

  1. Klaudia Helbin
  2. Karolina Tenerowicz
  3. Jacek Jeleń
  4. Józefa Ostrowska
  5. Genowefa Podskalna
  6. Zbigniew Ziob
  7. Helena Kubas
  8. Zofia Księżarczyk
  9. Barbara Balcerek
  10. Stanisław Lenik
  11. Marcin Gołąbek
  12. Mariusz Janik
  13. Adam Magdoń
  14. Paweł Waligóra
  15. Urszula Bialik
  16. Urszula Dworniczek
  17. Maciej Dworniczek
  18. Łukasz Wieroński
  19. Henryk Regner
  20. Karolina Gorczyńska
  21. Grupa „POGODNI” UTW w Chełmku

Liderzy 2018

  1. Ireneusz Musiał
  2. Stowarzyszenie Rodzina Kolpinga
  3. Jacek Smółka
  4. Konrad Cupiał
  5. Dawid Szydło
  6. Paweł Sidorowicz
  7. Szymon Dębski
  8. Zespół Muzyczny TERAPOLKA
  9. Krzyżanowska Barbara
  10. Markiel Zofia
  11. Edward Buchała
  12. Grzegorz Hendzlik
  13. Radosław Szewczyk
  14. Helena Sowa
  15. Teresa Dęsoł
  16. Joanna Krzyżak
  17. Nikola Janiczek
  18. Stanisław Klaja
  19. Tomasz Szostek
  20. Ewa Wędzina
  21. Wiktoria Nowak
  22. Karolina Wanat
  23. Klaudia Helbin
  24. Radosław Gąska
  25. Krystian Smoleń
  26. Zdzisław Kręźlewicz
  27. Kazimierz Kucznik
  28. Zespół Piłki Halowej SZS-P Nr 2 w Chełmku
  29. Przemysław Niemczyk

Liderzy 2019

  1. Ryszard Gondek
  2. Władysława Byrska
  3. Władysława Bożek
  4. Teresa Daniek
  5. Marek Idzik
  6. Ewa Pilch
  7. Renata Księżarczyk
  8. Helena Szewczyk
  9. Anna Nita
  10. Jadwiga Sroka
  11. Agnieszka Radwańska
  12. Barbara Musiał
  13. Teresa Dadej
  14. Martyna Symula
  15. Zbigniew Cholewa
  16. Krystian Kania
  17. Klasa Sportowa Samorządowego Zespołu Szkolno – Przedszkolnego nr 2 w Chełmku
  18. Klaudia Helbin
  19. Karolina Wanat
  20. Jarosław Kołodziejczyk

Liderzy 2020

  1. Adam Wanat
  2. Józef Mańkut
  3. Czesław Baran
  4. Mirosław Trybuś
  5. Stefania Saternus
  6. Katarzyna i Bogusław Mamcarczyk
  7. Kazimierz Głowniak
  8. Zbigniew Byrski
  9. Sabina Pędrys
  10. Janina Buchała
  11. Zbigniew Trzciński
  12. Ireneusz Musiał
  13. Drużyna Harcerska Chełmek

Oświata

Oświata i Edukacja

Wykaz jednostek realizujących zadania oświatowo-edukacyjne w Gminie Chełmek.

Sport

Kultura, Sport i Rekreacja

MOKSiR organizatorem życia kulturalnego, sportowego i rekreacyjnego na terenie gminy.

Drogi

Komunikacja i oświetlenie ulic

Wykaz dróg w podziale na administratorów oraz organizacja transportu w gminie.

Nieruchomości

Nieruchomości na sprzedaż

Aktualne oferty sprzedaży nieruchomości, będące własnością Gminy Chełmek

Śmieci

Odpady komunalne

Najważniejsze informacje dotyczące gospodarki odpadami komunalnymi na terenie Gminy Chełmek

Zagrożenia

Informacje o zagrożeniach

Praktyczne porady na wypadek sytuacji kryzysowych w gminie.

Jak pracujemy

Godziny pracy Urzędu

Poniedziałek-Środa:
7.30 - 15.30

Czwartek:
7.30 - 16.00

Piątek:
7.30 - 15.00

.

Numer konta:
72 1020 2528 0000 0902 0475 8985

NIP: 549-21-97-441

Adresy

Urząd i spółki gminne:

  • fotka urzędu

    Urząd Miejski

    ul. Krakowska 11
  • fotka ADM

    A.D.M. sp. z o.o.

    ul. Piłsudskiego 8
  • fotka MZGK

    M.Z.G.K. sp. z o.o.

    ul. Piastowska 18

Mapa

obrazek-klawisz do mapy

Masz sprawę lub pytania?

. .
Dzisiaj jest: 20 Październik 2021    |    Imieniny obchodzą: Ireny, Kleopatry, Jana